HOTMAİL AÇ HOTMAİL KAYDOL

Hotmail Aç Hotmail Koydol Hotmail Kur 
hotmail-ac-hotmail-kaydol


Hotmail aç ve Hotmail kaydol işlemi email aç ve mail aç işleminde en çok kullanılanlar arasındadır.Bilindiği gibi günümüzde artık hemen hemen her kesim için ihtiyaç haline gelen elektronik posta yani e-posta işlemleri gittikçe yaygın kullanılmaktadır.Eposta  başlığı altında kullanılan hotmail aç ve hotmail kurma,hotmail kaydol işlemleri bu yayınımızda anlattık.Tüm bu işlemleri takip ederek kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


HOTMAİL AÇ HOTMAİL KAYDOL İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR?
Hotmail aç ya da hotmail kurhotmail kaydol işlemleriniz için öncelikle vermiş olduğumuz linke tıklayınız.Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.

hotmail-ac
Burada yapmanız gereken ''Bir tane oluştur'' yazan kısma tıklamanız karşınıza şöyle bir sayfa çıkacaktır.
hotmail-kaydol
Karşınıza çıkan sayfanın üst kısmı yukarıdaki gibidir.Adınızı soyadınızı ve kullanıcı adınızı gerekli alanlara doldurunuz.Kullanıcı adının sağ kısmındaki imlece tıklayarak o kısmı ''hotmail'' yapmanız lazım.Ardından gerekli alanları doldurunuz.Hotmail aç ve hotmail kur hotmail kaydol işlemleriniz için sayfanın altına indiğinizde ise şöyle bir yer karşınıza çıkacaktır.
hotmail-ac-hotmail-kaydol-hotmail-kur

Burada yapmanız gereken telefon numaranızı girip varsa diğer e-posta adresinizi girmeniz.Ardından karşınıza çıkan resimdeki karakterleri gerekli alana girmeniz.Daha sonra Hizmet sözleşmesini ve gizlilik tanımlama kısımlarına tıklayıp okuduktan sonra ''Hesap Oluştur'' kısmına tıklayınız.Böylelikle Hotmail aç,Hotmail kur,Hotmail kaydol,Hotmail nasıl kurulur?, hotmail mail aç,hotmail mail açma nasıl yapılır? gibi işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız.
Son