Yahoo Mail Aç Kaydol

Yahoo Mail Aç Yahoo Kaydol 

yahoo-mail-ac-kaydolBildiğiniz gibi farklı mail uzantılarıyla kendinize elektronik posta kurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Bunlardan bir tanesi olan ''Yahoo'' kurulumunda, temelde arama motoru olarak kurulmuş olup daha sonra bunun uzantısında email yani eposta olarak da hizmet vermeye devam etmiştir. Yahoo mail aç ya da yahoo mail kaydol gibi işlemlerinizi bu yayınımız üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.Farklı mail gurupları arasında yine sıkça kullanılmaya başlanan mail gurubu Yahoo'dur. Sizler de kendiniz için ya da ailenizden her hangi biri için mail aç ya da email aç işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız istediğiniz mail gurubu ile bunu oluşturabilirsiniz.Bu işlemler tamamen ücretsizdir.Yahoo mail aç ya da yahoo kaydol işlemleriniz için aşağıdaki basamakları takip ediniz ve işlem basamaklarını gerekli yönlendirmeler vasıtasıyla gerçekleştiriniz.


Yahoo Mail Aç ve Yahoo Kaydol Nasıl Yapılır?

Bu işlemler için öncelikle yapmanız gereken sizleri yönlendirdiğimiz site üzerinden aşağıdaki işlemleri takip etmeniz.Öncelikle vermiş olduğumuz şu linke tıklayınız.Şöyle bir sayfa karşınıza çıkacaktır.
yahoo-mail-ac


Burada yapmanız gereken; Adınızı,Soyadınızı,Mobil cep telefon numaranızı,Doğum tarihinizi, belirtmek isterseniz cinsiyetinizi gerekli alanlara doldurarak ardından Koşullar ve Gizlilik belgelerini gözden geçirip ''Devam'' kısmına tıklamanız.Bu işlemden sonra şöyle bir sayfayla karşılaşacaksınız.
yahoo-mail-kaydol

Cep telefonunuza yahoo tarafından bir şifre yani kod gelecektir.Bu kodu yukarıdaki gibi karşınıza çıkan sayfada ok işaretiyle gösterilen yere giriniz.Ardından ''Doğrula'' kısmına tıklayınız.Ardından yahoo mail giriş kısmına oturum aç diyerek mailinize giriş yapabilirsiniz.Böylelikle yahoo mail aç, yahoo kaydol,yahoo aç,yahoo nasıl kurulur,yahoo mail kaydol gibi tüm bu işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız ve mail açma işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.Mailiniz hayırlı olsun.